Przyjemna sesja rodzinna w stylu lifestyle

zdjęcia dzieci, rodzinna sesja fotograficzna, sesja w ogordzie warszawie, fotograf monika kaczmarczyk

Sesja rodzinna - Warszawa

Sobotni poranek obudził mnie ciepłymi promykami słońca i przepięknym świergotem ptaków. Na zewnątrz już zrobiło się ciepło i zapowiadało się, że to będzie świetny dzień, bo przecież już cudownie się zaczął.
W samo południe do Łazienek Królewskich w Warszawie przyjechała rodzinka 2 plus 2 (rodzice z synkami) na umówioną sesje rodziną w stylu lifestyle.

rodzinna sesja fotograficzna, sesja w ogordzie warszawie, fotograf monika kaczmarczyk

Jak wygląda sesja lifestyle?

Lifestyle to styl życia, a w fotografii dla mnie oznacza wykonanie dla Was zdjęć w takiej formie w których będą ujęte niewymuszone emocje, naturalne zachowania, takie które właśnie w danej chwili się dzieją, ja te chwile tylko uwiecznię

Tak, oczywiście delikatnie prowadzę was w czasie sesji jeśli wymaga tego sytuacja, inicjuje albo mówię gdzie fajnie byłoby się znajdować, bo np: światło przepięknie się układa, lub tło jest najbardziej korzystne, natomiast już nie podchodzę i nie ustawiam was do tych zdjęć. Skupiam się na emocjach na tym, by pokazać Waszą historię moim wrażliwym okiem i artystycznym ujęciem na sposób lifestyle

Dlaczego warto przygotować się do sesji?

Do spotkania poza rodzicami chłopców Szymona i Mikołaja przybyła również siostra cioteczna wraz z mamą. Dla dzieci to dodatkowy bodziec atrakcji w postaci zabawy z siostrą i spędzenia wspólnie dobrego czasu w parku.

Przed sesją warto zwrócić uwagę na ubranie, tak by cała rodzina była podobnie ubrana, wtedy mamy pewność że zdjęcia będą spójne. Ja jako profesjonalny fotograf wiem że to jest ważne i dlatego przed zdjęciami zdradzam Wam sekrety jak przygotować się na sesję i co zabrać.

Cudownym pomysłem jest zabranie na spotkanie przedmiotów, które kojarzą się z realizacją Waszych rodzinnych pasji, dziecięcych pasji. Tym razem najmłodsze z dzieci Mikołaj zabrał ze sobą akordeon, ponieważ interesuje się muzyką i być może już w niedalekiej przyszłości będzie wielkim artystą.

Wyobraźcie sobie jak kiedyś dorośnie i zobaczy ujecie które znajduje się poniżej na pewno będzie zachwycony, wzruszony i tak samo uśmiechnięty. Bo przecież my teraz oglądając albumy naszych pradziadków, dziadków czy rodziców miło patrzymy na zdjęcia w których pojawiają się takie zaskakujące naturalne kadry dokumentujące życie rodzinne. Czujemy jakbyśmy przenieśli się w czasie do chwil, które nie były aranżowane i takie właśnie wzruszają do łez.

To była ciepła, przytulna sesja zdjęciowa w stylu Lifestyle w Łazienkach Królewskich w Warszawie w towarzystwie wesołej wspaniałej rodziny  – dziękuję Wam  ❤

Zza kulis czyli jak wygląda praca z dziećmi z Monika Kaczmarczyk Photography

Kulisy mojej sesji, robione najczęściej telefonem moich klientów pokazują, że zdjęcia ze mną są naprawdę dobrą zabawą, a dzieci świetnie się na niej czują są radosne i szczęśliwe.

Warto zauważyć że przy tak licznej rodzinie nawiązanie kontaktu ze wszystkim nie jest łatwe, jednak ja mam swoje metody, by dzieci szybko obdarzyły mnie swoim zaufaniem. Dlatego nie wahaj się zarezerwować wymarzonej sesji już dziś i napisz do mnie.

Zobacz ofertę sesji rodzinnych, autorsko projektowane albumy i wybierz odpowiedni dla siebie, a ja poprowadzę Cię na wymarzoną sesję lifestyle.
Tu zobaczysz jak wyglądała naturalna rodzinna sesja o zachodzie słońca na Mazurach.

OCENA
5/5
Rodzice Szymona i Mikołaja

OPINIA MOICH KLIENTÓW

Polecam z całego serca, pełen profesjonalizm,
wprawione oko Pani Moniki sprawiają, że zdjęcia są magiczne i pełne uroku. Zdjęcia są fantastyczne nie tylko na stronie internetowej, ale wydrukowane na papierze.
Współpraca z Panią Moniką to sama przyjemność,
a dla dzieci wielka zabawa.

0 0 votes
Article Rating
Portfolio, Rodzinne
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x