Pomysł na najpiękniejszą sesję ciążową

wesola sesja brzuszkowa w ogordzie japońskiej wisni w centrum warszawy fotografie monia kaczmarczyk photography

Fotografia ciążowa - Warszawa

Maj zaczął się w pełnym rozkwicie, cudownie ciepły i kolorowy. Jak co roku jest to miesiąc wypełniony po brzegi sesjami w których kwitnące krzewy drzewa wiśni, lilowców, wisterii stają się niezwykłym tłem do fotografii, które tworze.

najpiekniejsze zdjecia z sesji ciążowej 3 trymestr ciazy pieknej kobiety w warszawie w japońskiej wiśni

Najpiękniejsza sesja ciążowa w kwiatach japońskiej wiśni

Iza jest w 33 tygodniu ciąży, a ponieważ spodziewa się dziewczynki wymarzyła sobie sesje w kwiatach, po za tym ten moment jest dla niej bardzo ważny bo jak mówi: „Bo tego stanu nie da się powtórzyć, już nigdy drugi raz to samo dziecko, nie będzie w brzuchu mamy, więc zdjęcia są dla mnie ważną pamiątką ❤

Wpadłam więc na pomysł i zaprosiłam Izę do mojego ulubionego miejsca, gdzie właśnie zjawiskowo i najpiękniej ze wszystkich w tym okresie drzew zaczęła kwitnąć japońska wiśnia. Wybór nie był przypadkowy ponieważ na przełomie kwietnia i maja kwiaty tego drzewa, rozwijają się jeszcze przed pojawieniem liści i skupione są po kilkanaście sztuk na jednym kwiatostanie – MAGIA!!

Ta różnorodność, trójwymiar kształtów daje mi niezrównane możliwości do tworzenia nowych pomysłów i niezapomnianych ujęć. Trzeba podkreślić, że jest to drzewo niezwykłe, które w Japonii już od VIII wieku jest traktowane jako symbol narodowy i jest świętem podziwiania urody kwiatów japońskiej wiśni /wiśni piłkowanych/,.Hanami,, przez Japończyków.

Kwitnienie wiśni trwa od jednego do dwóch tygodni, dlatego jeśli marzycie o sesji zdjęciowej w kwiatach warto zaplanować to odpowiednio wcześnie. Skontaktujcie się ze mną i wspólnie ustalimy dogodny termin, a ja zabiorę Was do mojego sprawdzonego miejsca, które przeznaczone jest tylko dla moich klientów.

Bezpieczeństwo na sesjach w czasach pandemii SARS-CoV-2

Od ponad dwóch miesięcy sytuacja w Polsce ze względu na koronawirusa jest bardzo trudna. Wprowadzone restrykcje i ograniczenia związane z wyjściem z domu, spotkaniami z innymi, zachowaniem odległości oraz koniecznością noszenia maseczek uniemożliwiała wykonywanie jakichkolwiek sesji.

Na szczęście pomału rząd odblokowuje gospodarkę i już od 20 kwietnia zgodnie z nowym rozporządzeniem, możemy zdejmować maseczkę, jeżeli jest to niezbędne do otrzymania usługi od usługodawcy, co oznacza, że na czas wykonywania sesji zdejmujemy maseczki.

Na moich sesjach, nawet bez maseczek możecie czuć się bezpiecznie – dlaczego?

Ponieważ zachowuję bezpieczną odległość dla obu stron, często dezynfekuje ręce i bezpiecznie fotografuje.

Zapraszam na najpiękniejszą brzuszkową sesje w kwiatach japońskiej wiśni, pełną kolorów, radości i wiary że wszystko za chwile powróci do normy i będzie tak jak kiedyś, kiedy nie było koronawirusa w Polsce i na świecie.

tygodniu

Tak wygląda godzinna sesja brzuszkowa Izy, która w tym trudnym okresie jako pierwsza mi zaufała – dziękuję Iza  ❤

Maj to czas cudownych kolorowych sesji – wybierz i dopasuj pakiet do swoich potrzeb, a ja zabiorę Cię w magiczne miejsce i wykonam wymarzoną sesję

OCENA
5/5
radosna sesja ciążowa w plenerze w 33 tygodniu w kwiatach w Warszawie
Izabela

OPINIA MOICH KLIENTÓW

Monika robiła mi sesję ciążową w pierwszych dniach,
po odblokowaniu zakazu sesji w plenerze przez rząd.
Zadbała o to, by sesja była bezpieczna i abym czuła się komfortowo.  Przy Monice szybko się wyluzowałam i dało to efekt w postaci cudownych zdjęć, a przy okazji zabawa była świetna, co oddają te zdjęcia.
Na pewno jeszcze skorzystam z usług Moniki

0 0 votes
Article Rating
Ciążowe, Portfolio
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x