"Od odbicia w lustrze do portretu duszy"

Zapraszam Cię do projektu „Od odbicia w lustrze do portretu duszy”, w którym pragnę podzielić się z Tobą, historiami niezwykłej transformacji kobiet, które miałam okazję fotografować. Pomysł na projekt zrodził się, kiedy to sama doświadczyłam przemiany życia. Nazwa skrócona „projekt 77” jest zachęta do odwiedzenia tej strony i jest nawiązaniem do moich ulubionych cyfr.

To wyjątkowa podróż poza granice zwykłej fotografii, w głąb duszy i emocji, gdzie zewnętrzne piękno jest tylko początkiem znacznie głębszej opowieści. To portret duszy, wypełniony spokojem, pewnością siebie, czy wewnętrzną radością. 

Pragnę, aby te zdjęcia stały się dla Ciebie zachętą do głębszego spojrzenia na własne życie, do zobaczenia, że każda z nas, pomimo lęku i trudności, może odnaleźć w sobie siłę do przemiany. 

Projekt jest zaproszeniem dla Ciebie, abyś odkryła własną wewnętrzną przestrzeń, w której kryje się siła, odwaga i piękno. To również przestrzeń, w której każda z nas może znaleźć inspirację do osobistego rozwoju i wewnętrznej transformacji.

Dołącz do mnie w tej podróży. Pozwól sobie na moment refleksji i inspiracji, który może zmienić nie tylko sposób, w jaki widzisz siebie w lustrze, ale przede wszystkim, jak postrzegasz siebie w głębi duszy. Zapraszam Cię do świata, w którym każda kobieta może odkryć i celebrować swoje wewnętrzne piękno.

Pozdrawiam Cię serdecznie,
Monika