Niezwykle lekka sesja ciążowa w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie

Zdjęcia ciążowe - Warszawa

Z Anią spotkałam się w Ogrodzie Krasińskich w Warszawie, na Muranowie, gdzie tuż obok znajdują się ulice Andersa i Świętojerską. Niezwykły park miejski wiosną szczególnie obfituje w wiele kwitnących roślin i krzewów. Bujne kolory rosnących magnolii, forsycji, bzów, znakomicie nadają się do sesji fotograficznych, sesji ciążowych, romantycznych,  kobiecych, które uwielbiam tworzyć jak sesja Ani, pośród kwitnących soczystych bzów /lilaków/.

W którym tygodniu ciąży zrobić sesje brzuszkową?

Ania jest w pierwszej ciąży, obecnie 32 tygodniu, a dopiero co pamięta chwile, kiedy to robiła test ciążowy na którym z radością zobaczyła wyczekiwane dwie kreski. Wraz z upływem tygodni, ciało zaczęło się zmieniać, a brzuszek stawał coraz bardziej widoczny. Sesja ciążowa jest ciekawym przeżyciem i w 5 miesiącu ciąży Ania zaczęła myśleć poważnie o pamiątkowej sesji ciążowej, bo przecież takie zdjęcia będą jedyną pamiątką z tego okresu. Po za tym brzuszek w siódmy lub ósmym miesiącu ciąży robi znacznie większe wrażenie, niż w 5 miesiącu ciąży.
Ja jako profesjonalny fotograf z wieloletnim doświadczeniem, polecam zarezerwować czas między 27 a 33 tygodniem ciąży /7-8 miesiąc ciąży/. Dlaczego tak? Bo wielkość brzuszka nie jest za duża, a jednocześnie ładnie widoczna, oczywiście zależy to również od innych czynników, bo każda kobieta inaczej wygląda w ciąży, więc ostatecznie warto skonsultować to u wybranego fotografa.

Historia miłości

Ania z mężem poznała się w dosyć tradycyjny sposób, poprzez znajomych na „prywatce”, szybko okazało się, że mieli podobny styl życia oraz mimo, kompletnie różnych zawodów, pracowali 50m obok siebie, mąż jest lekarzem, a Ania analitykiem finansowym. Połączyła ich pasja do urządzania wnętrz oraz do aktywnego spędzania czasu na powietrzu. Wspólnie zwiedzili kilka kontynentów teraz, jako że rodzina się powiększa przerzucają się na odkrywanie Polski najchętniej na rowerze. Ze względu na błogosławiony stan Ani, ostatnio najwięcej czasu spędzają w swoim nowym gniazdku. Co prawda cały czas jeszcze je urządzają przygotowując się na przyjście ich upragnionego synka.

Czy warto robić profesjonalną sesję ciążową ?

Zapytałam Anię, co myśli o sesji ciążowej, którą razem stworzyliśmy:
co prawda zdjęcia można wykonać telefonem, tym bardziej, że każdy ma go pod ręką, jednak tu chodziło o coś więcej o uchwycenie tego magicznego momentu, które przy wykonaniu selfie nie jest możliwy. Po za tym profesjonalny fotograf, wie jak sprawić, by emocje które mi towarzyszą, były odpowiednio uchwycone.
 
Na profesjonalnej sesji z Moniką przyznam szczerze, że czułam się bardzo komfortowo, bo Monika daje naprawdę wiele wskazówek, niby drobne zmiany w postawie, twarzy, a robią one znaczną różnice na zdjęciu, na którą ja bym nawet nie wpadła. Warto podkreślić że samej ciężko ustawić się, czy zrobić odpowiednią minę, która będzie też dobrze i lekko się prezentować, a wiadomo, że zależy mi żeby wyjść ładnie i właśnie tym się rożni sesja profesjonalna, którą wykonuje Monika.

Sesja ciążowa to świetna okazja, aby mieć niesamowitą pamiątkę na ten czas kiedy przyjdzie na świat Ani synek i wspólnie razem z rodziną usiądziecie i będzie oglądać zdjęcia z lekkiej wiosennej sesji w ogrodzie.

Dziękuję Aniu za współpracę i wszystkiego dobrego dla synka : – )

Zobacz ofertę sesji ciążowych, rodzinnych lub autorsko projektowanych albumów,  być może któryś z nich spełni Twoje marzenie.  Tu zobaczysz jak wyglądała rodzinna przyjemna sesja w stylu lifestyle w Łazienkach Królewskich.
Jeśli masz jakieś pytania na które mogę odpowiedzieć zapraszam do kontaktu napisz do mnie.

OCENA
5/5
Anna Leszka

OPINIA MOICH KLIENTÓW

Razem z Moniką miałyśmy okazję poznać się przy okazji sesji brzuszkowej, która miałam wykonaną w 32 tygodniu ciąży. Przyznam szczerze, że wcześniej byłam dosyć sceptycznie nastawiona do tego typu zdjęć, jako zbędny wydatek, brak doświadczenia w pozowaniu, czy też nastawienie, że mąż może przecież sam mi zrobić zdjęcia. Ale teraz już wiem, że się myliłam!
Monika ma bardzo dobre podejście, daje mnóstwo wskazówek jak się ustawić, jak drobnymi zmianami w postawie zrobić dobre zdjęcie, których mąż mi nie udzieli : D uważam, że to będzie świetna pamiątka, a opinie znajomych tylko mnie w tym utwierdzają : )

5 2 votes
Article Rating
Ciążowe, Portfolio
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x