Poznaj mnie

Witaj, jestem fotografką z sercem pełnym pasji, pracuję w Warszawie i okolicach. Od 2010 roku, z ogromną radością pomagam kobietom zachować ich najcenniejsze wspomnienia – te małe i te wielkie momenty. Wspieram, także świadome marki oraz twórców internetowych w kreowaniu ich wizerunku poprzez sesje biznesowe i wizerunkowe.

Moja pasja, nie kończy się tylko na fotografii. Jestem również coachem, który z zamiłowaniem wspiera kobiety w ich drodze przez różne wyzwania życiowe, aż do budowania pewności siebie i do spełnienia ich marzeń i aspiracji.
Poznaj kobiety, które mówią o swojej przezmianie > Projekt 77 <

To połączenie pasji, pozwala mi na wyjątkowe podejście podczas sesji fotograficznych. Wiem, jak wiele z nas zmaga się z różnego rodzaju blokadami – czy to wstydem przed obiektywem, niechęcią do robienia zdjęć, czy brakiem akceptacji własnego obrazu. Dzięki umiejętnościom coachingowym, wspieram w uwolnieniu tych blokad, pomagam otworzyć się i zaakceptować swoje piękno, które zasługuje na to, by być widziane i uwiecznione.

Nie pozwól, aby wątpliwości czy obawy stały na drodze do stworzenia czegoś pięknego – jestem tu dla Ciebie. Pamiętaj, każda z nas ma swoją unikalną historię, którą warto zachować na lata.

Zachęcam Cię do podjęcia podróży ze mną. Niech nasze spotkanie, będzie okazją do świętowania Twojej unikalności, zarówno przez obiektyw mojego aparatu, jak i w codziennym życiu, gdzie każdy dzień może być piękną drogą do Twojego sukcesu i samorealizacji.
Poznaj tych, którzy mi zaufali > Blog <

Razem możemy sprawić, że każdy aspekt Twojego życia będzie tak samo piękny i inspirujący, jak zdjęcia, które razem stworzymy.

Z ciepłem i otwartością,

Monika Kaczmarczyk

fotograf-warszawa-monika-kaczmarczyk-portret-wizytowka-firmy-brand

Co słychać po sesji?  referencje i opinie

 

Wspieram fotograficznie fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz osób potrzebujących, czy chorych.

Chętnie podzielę się tym co mam: kompetencje, wiedza, miłość, wsparcie, uśmiech, ciepłe słowo, obecność, radość, wdzięczność,

Napisz do mnie, jeśli taka jest Twoja potrzeba