Naturalna sesja rodzinna w plenerze o zachodzie słońca

rodzinna sesja lifestyle przy zachodzie slonca warszawa

Sesja rodzinna - Warszawa

Nikt nie spodziewał się że wirus COVID-19 dotknie nas i cały świat. Obecnie 04.2020, cała Polska objęta jest kwarantanną, a wyjście z domu dozwolone jest tylko w szczególnych przypadkach.

Moja praca fotografa opiera się przede wszystkim na kontaktach bezpośrednich, dlatego po mimo, że bardzo tęsknię za kontaktem z ludźmi i sesjami, muszę poczekać, aż sytuacja się ustabilizuje.

Jak sobie radzę w czasie pandemii?
Czas ten wykorzystam na to, aby opublikować sesje zdjęciowe na moim blogu, a które koniecznie musicie zobaczyć. Tym samym przeniosę się do pięknych chwil spędzonych z Wami.

Dziś przygotowałam dla Was rodzinną sesję plenerową Izabelli i Michała oraz ich cudownych dzieci, wykonaną na Mazurach w uroczym wiejskim klimacie, lekko pachnącą jeszcze latem.

Sesję zaplanowałam godzinę przez zachodem, kiedy słońce było już dość nisko, a światło tego dnia miękko otulało drzewa. Razem z Izabellą wybierałyśmy odpowiednie stylizacje pasujące do rodzinnego stylu i tego magicznego miejsca.

Miało być Rodzinnie, Sielsko i Anielsko.

Dzieci to żywe srebro i wykonanie takich zdjęć nie byłoby możliwe gdyby nie zastosowanie odpowiedniego podejścia i wdrożenia moich sposobów na dzieci ; -)  

Często dostaję od Was pytanie:

Jak rozmawiać z dziećmi, by współpracowały podczas sesji?

Moją receptą jest słuchanie tego co dzieci mówią i o co proszą. Wymyślam różne pomysły, by podczas zdjęć były zaangażowane w moje działania, a przy tym były szczęśliwe i wesołe.

Jeśli mają ochotę ściągnąć buty i biegać na bosaka, bawić się w berka to czemu nie?
Ja uwielbiam taką naturalność!

Sesja plenerowa to fantastyczna okazja, aby uwiecznić Wasze czas, Wasze wyjątkowe chwile, Wasz zachód słońca.
Bo też
takie wspomnienia i takie zdjęcia możecie mieć, a lepszej rekomendacji od mamy nie mogłam sobie wymarzyć – dziękuję Kochani!

Wasze zdjęcia z sesji w albumie rodzinnym

Moją najlepszą rekomendacją jest wtedy wyjątkowy spersonalizowany Album Rodzinny, który osobiście projektuję. 
Wiem, że za kilkanaście lat powrócicie wspomnieniami do tych wyjątkowych dni, oglądając ten album i będziecie patrzeć na zdjęcia, podziwiać te emocje, chwile i się wzruszać – TAK BĘDZIE

piekny album rodzinny na zdjecia rodzinne w welurowej oprawie projektowane w warszawie

Pomogę Wam w wyborze pięknej okładki i razem stworzymy album, który będzie zachwycał – bo Wasze wyjątkowe chwile zasługują na tę wyjątkową oprawę – prawda?

Umów się na spotkanie i zapytaj o wzornik opraw i albumy pokazowe, jeden z nich zobaczysz tu klik<<klik

Napisz do mnie lub zadzwoń 505 490 513

albumy na zdjecia rodzinne, slubne skórzana oprawa, welurowa oprawa, projektowane przez fotografa w warszawie
OCENA
5/5
Rodzice Lusi i Tomka

OPINIA MOICH KLIENTÓW

Wyszło tysiąc razy lepiej niż zakładałam w marzeniach. To najmagiczniejsze zdjęcia jakie mamy i jedne z niewielu rodzinnych. Chcemy kolejne…..

0 0 votes
Article Rating
Portfolio, Rodzinne
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments
Izabella
Izabella
4 lat temu

Wyszło tysiąc razy lepiej niż zakładałam w marzeniach. To najmagiczniejsze zdjęcia jakie mamy i je de z niewielu rodzinnych. Chcemy kolejne..

2
0
Would love your thoughts, please comment.x