Sesja Wizerunkowa, Biznesowa, Kobieca

Profesjonalna sesja portretowa to wizytówka Twojej marki. Jeśli chcesz zachwycić swojego klienta to mam narzędzia dzięki którym, stworzę zdjęcia podkreślające Twój wyjątkowy styl i wizerunek.

Wizerunkowa Sesja Portretowa - galeria

Sesja wizerunkowa, sesja do sesja do social mediów – to sesja podczas, której kreuję przemyślane zdjęcia w różnych sytuacjach, w otoczeniu miejsc tego, czym się zajmujesz i co chcesz przekazać, zdjęcia które pokażą Twoją osobowość i styl marki. Przykładowe realizacje: sesja do SM, sesja dla salonu sukni ślubnych, sesja dla autorki książki, sesja na bloga, sesja na stronę www, sesja produktowa.

Biznesowa Sesja Portretowa - galeria

Sesja biznesowa – to sesja podczas, której wykonuję klasyczne zdjęcia portretowe jednej osoby, bądź zdjęcia całego zespołu. Tworzę zdjęcia, podkreślające Twój profesjonalny biznesowy wizerunek, który buduje wiarygodność i sympatię odbiorcy. Zdjęcia z sesji biznesowej zwykle umieszczane są na profilach firm, stronach, katalogach, oraz w LinkedIn. Przykładowe realizacje: sesja biznesowa dla firmy, sesja biznesowa dla uczelni, sesja biznesowa dla lekarzy, sesja biznesowa dla prawników, sesja biznesowa stronę.

Kobieca Sesja Portretowa - galeria

Sesja kobieca – to sesja podczas której w przyjemnej, lekkiej atmosferze, odkrywam najdelikatniejsze aspekty Twojej kobiecości. Wykonuję ekscytujące zdjęcia portretowe, podkreślające Twoją subtelność i naturalne piękno.

Pracuj ze mną

Jeśli masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej o sesjach fotograficznych,
lub zapytać o wolny termin,
skontaktuj się ze mną

Monika Kaczmarczyk
Do zobaczenia