Jak przygotować sesje na roczek w plenerze?

Pomysł na sesję roczkową w plenerze

Sesja na roczek w plenerze daje wiele możliwości na uzyskanie wyjątkowo kreatywnych zdjęć i wielu fantastycznych ujęć maluszka, dlatego bardzo serdecznie ją polecam. Razem z mamą Mariki przygotowałyśmy koncepcję sesji, która okazała się strzałem w dziesiątkę. Rodzinny piknik, z urodzinowymi dekoracjami, girlandami, balonami podkreślił charakter tego ważnego wydarzenia. Oryginalny pomysł i dobrana idealnie stylizacja oraz kolorystyka „pysznej cytrynki” dodaje lekki  powiew świeżości. Tak przygotowane pamiątkowe zdjęcia dla dziadków na pewno wzruszą do łez.

sesja na roczek dla dziewczynki, w plenerze warszawa

Jak przygotować sesję na roczek w plenerze?

Przed sesją pomyśl jaki będzie Twój motyw przewodni np: rodzinny spacer, piknik, sesja z tortem, sesja roczkowa z dziadkami itd. Kolejnym etapem jest dobranie odpowiednich do koncepcji stylizacji i kolorów ubrań wszystkich członków rodziny.  Ciepły miesiąc sprzyja swojskim klimatom, dlatego mama Mariki zdecydowała się na pomysł sesji w plenerze formie pikniku, gdzie w swobodnej urodzinowej atmosferze, uczczą razem jej pierwszy roczek. Dobraliśmy świetnie pasujące dodatki: mini torcik (mydełko do kąpieli w kształcie torcika), kocyk, poduszki, koszyk, książki, cytryny, napoje, kwiaty, balony oraz ręcznie zrobione przez mamę girlandy, które przepięknie uzupełniały całą kompozycję. Wiele atrakcji, które są w zasięgu ręki dziecka, sprawia że dziewczynka jest wesoła i nie ma szans na nudne.

Sesja rodzinna w plenerze - sesja na pierwszy rok

Rodzice postanowili uzupełnić sesję na roczek o wspólny rodzinny spacer. Już w nieco innej stylizacji – typowo lifestyle, Marika postawiła właśnie swoje pierwsze kroczki!  Cudownie było to uwiecznić! Była to doskonała decyzja. Tyle radości rodziców i złapana niezapomniana chwila. Robiąc zdjęcia na roczek stawiam na spontaniczność jestem cierpliwa i wyrozumiała a to przynosi najlepsze efekty.

Serdecznie dziękuję za obejrzenie zdjęć i zapraszam do innych wpisów na BLOG-u.
Więcej informacji o sesjach otrzymasz pisząc poprzez: kontakt  – Zapraszam-

O czym musisz pamiętać,
by przygotować sesję na roczek?

Planując swoją własną sesję na roczek:

  • wybierz motyw przewodni sesji
  • wybierz miejsce sesji – park, ulica, Twój ogród. Jeśli będziesz planować sesje w weekend nie polecam znanych parków, ze względu na dużo ludzi i dziecko może się rozpraszać.
  • przygotuj stylizację dla wszystkich członków sesji w tym samym lub podobnym kolorze ubrań
  • zgromadź ciekawe dekoracje, ozdoby, które uzupełnią kolorystycznie i podkreślą klimat sesji. Np: jednobarwne balony, balon z cyfrą jeden, girlandy, kocyki, poduszki, tiul, drewniane literki „ROK”, kwiaty, dzbanki, torcik. Wybierz 3-4 dodatki, by nie było ich zbyt dużo.
  • Najedz i napój dziecko przed sesją, aby było spokojne i radosne

Teraz jesteś już gotowa, by zrobić swoją sesję w plenerze na roczek dla swojego dziecka

0 0 votes
Article Rating
Portfolio, Rodzinne
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x