Sesja ciążowa w plenerze I Wiosenna sesja w kwiatach

Sesja brzuszkowa w wiosennym plenerze

Jak co roku moje klientki zabieram na sesję ciążową do ogrodu japońskiej wiśni. Do Waszej dyspozycji oddaję sukienki tiulowe, które cieszą się szczególną popularnością, ponieważ wyglądają lekko i magicznie, a przyszła mama czuje się w niej wygodnie. (Sukienki do sesji zobacz na blogu WCHODZĘ). Tuż przed sesją dopracowujemy jeszcze makijaż, włosy i ciało smarując kremem. Następnie wtapiamy się w cudowną przestrzeń wiosennych kwiatów. Tym razem na sesję  przyszła również mała Lili.

Czy nic nie muszę robić na sesji ciążowej?

Sesję ciążową zaczynamy od zrelaksowania całego ciała,  przyjemnie rozpoczynam prowadzić Cię krok po kroku, ustawiam pozy, poprawiam włosy, z minuty na minutę rozluźniasz się, już wiesz że możesz mi zaufać i nic nie musisz robić tylko – BYĆ.  Co jakiś czas podpowiadam Ci, gdzie spojrzeć, jak się uśmiechnąć – tak by uchwycić emocje, które będą przypominać Twój czas bycia w ciąży. Drzewo japońskiej wiśni otula Cię swoimi niezwykłymi pachnącymi kwiatami. Powstają bardzo kobiece, romantyczne, i magiczne Twoje zajęcia ciążowe. Teraz tylko czekasz chwilkę na swoją galerię on-line z której wybierasz ulubione ujęcia. A ja następnie przygotuję wydruk, by Twoje zdjęcia zagościły również na ścianach Twojego domu. Jest profesjonalnie, rzetelnie i pięknie.

Dziękuję za odwiedziny. Razem z Eweliną i jej pieskiem, wierzymy że zdjęcia zaparły dech również i w Twoich piersiach. Do następnej sesji zdjęciowej.

Bądź na bieżąco i obserwuj mnie na instagramowym profilu. Poznasz mnie nie co bliżej, zobaczysz inne ciekawe materiały które tworzę oraz wiele inspiracji

Instagram

Uwielbiam wiosenne sesje zdjęciowe. Mamy to szczęście że wiosną, co tydzień kwitną nowe odmiany kwiatów, dlatego mamy spory wybór plenerów do sesji, a ja wiem gdzie dokładnie. Jeśli chciałabyś umówić się na sesję, tu możesz zobaczyć jakie mam zasady współpracy Wchodzę

0 0 votes
Article Rating
Ciążowe, Portfolio
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x