Sesja zdjęciowa z koniem: Jak spełniam marzenia młodych jeźdźców?

Marzenie o sesji z koniem. Gdzie zaczyna się magia?

Luiza, od zawsze marzyła o sesji zdjęciowej z koniem. Dla niej to nie tylko zwierzę, ale prawdziwy przyjaciel. Każdy moment spędzony razem, czy to na treningu, czy w stajni jest dla niej czymś wyjątkowym, to tam czuje ogromną miłość i więź, której trudno wyrazić słowami. Sesja zdjęciowa to szansa, by pokazać głęboką relację, harmonię i to, jak bardzo jest blisko z koniem. Chce mieć zdjęcia, które będą pamiątką bezcennych chwil, które z dumą może pokazać rodzinie i przyjaciołom, a kiedy dorośnie zdjęcia będą, przypominać jej o tej wyjątkowej przyjaźni.

2sesja-z-koniem-stajnia-warszawa-fotografia-dzieci-foto-monika-kaczmarczyk

Jak przygotować się do sesji z koniem?

Przed sesją zdjęciową podczas bezpłatnej konsultacji, wspólnie wybieramy stylizację dla dziewczynki, która kolorystycznie będzie współgrać z wyglądem konia i klimatem sesji. Luiza wybrała dwie stylizacje w naturalnych kolorach w których czuje się dobrze, zwiewnie i lekko, dzięki czemu może czerpać przyjemność całej sesji. Świetnie dobrane ubranie sprawia, że zdjęcia Luizy jeszcze bardziej podkreślają jej niezwykłą relację i harmonię z koniem ❤  

Gdy marzenia o sesji z koniem stają się rzeczywistością

Gdy tylko Luiza weszła do stajni przepełniała ją ogromna radość i ekscytacja, że jej marzenie w końcu się spełnia. Uśmiech, nie schodził z jej twarzy, kiedy patrzyła na konia gotowego do sesji, a otoczenie w stajni wydawało się jak ze snu. Każdy moment, gdy patrzyła na zrobione zdjęcia, poruszał jej sercem i wypełniał miłością do jej czworonożnego przyjaciela.

Ta historia spełnionego marzenia Luizy, nie tylko może być inspiracją do realizacji własnych pragnień, ale również pokazuje, jak ważne jest celebrowanie pasji i miłości, które łączą nas z naturą i zwierzętami.

Dziękuję za cudowne spotkanie ❤

Chciałbym serdecznie podziękować Luizie i jej mamie, za udział w niezwykłej sesji zdjęciowej w otoczeniu pięknej stajennej natury. Wasza obecność i współpraca sprawiły, że każda chwila spędzona podczas tej sesji była niezapomniana i jest źródłem również i mojej radości.

Jak wybrać fotografa, który rozumie pasję do koni?

Przy wyborze fotografa dla dziewczynki, która marzy o sesji zdjęciowej z koniem, kluczowe jest znalezienie kogoś, kto nie tylko ma doświadczenie w fotografii portretowej i plenerowej, ale również rozumie i podziela pasję do koni. Idealny fotograf powinien mieć w swoim portfolio zdjęcia koni i ludzi z nimi, co świadczy o jego umiejętności uchwycenia ich wzajemnej więzi, o wrażliwości na ruch i naturalne zachowanie tych zwierząt. Ważne jest, aby podczas rozmowy z fotografem zwrócić uwagę na to, jak mówi o koniach i sesjach z nimi. Wybierając fotografa, który wykazuje entuzjazm do tematu, ma pozytywne podejście do pracy z dziećmi oraz zwierzętami, zwiększasz szansę na stworzenie niezapomnianej, pełnej emocji sesji zdjęciowej, która spełni marzenia młodej jeźdźczyni.

Bądź na bieżąco i obserwuj mnie na instagramowym profilu. Poznasz mnie nie co bliżej, zobaczysz inne ciekawe materiały które tworzę oraz wiele inspiracji

Instagram

0 0 votes
Article Rating
Dziecięce, Portfolio
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x