Celebruj swoje piękno w 7 miesiącu ciąży – sesja brzuszkowa

Kobieca moc w ciąży

Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o pomyśle na sesję ciążową w plenerze, otoczonej pędami kwitnącej wisterii, wiedziałam, że to będzie coś wyjątkowego! Kwiaty te są pełne delikatności i uroku, doskonale nadają się, aby podkreślić subtelne piękno kobiety w  7 miesiącu ciąży, a przy okazji możliwość celebrowania tego wyjątkowego czasu w naturze w kobiecej wewnętrznej mocy.

Uchwycenie magicznego momentu ciąży

Natalia jest w 7 miesiącu ciąży – i jest to idealny czas na sesję, bo brzuszek jest już wyraźnie widoczny, a i kobieta nadal czuje się mobilna i energiczna. Z lekkością może zanurzyć się w atmosferę sesji, celebrację jej i przenieść do krainy marzeń, gdzie ciepłe promienie słońca otulają ją, a wietrzyk pomuska włosy. Dzięki temu każdy kolejny kadr staje się magicznym zdjęciem, zatrzymującym pojawiające się emocje i radość z oczekiwania na  maleństwo.

Pozowanie na sesji w plenerze - sesja ciążowa

Pozowanie do zdjęć z brzuszkiem jest niezwykle intymnym doświadczeniem dla przyszłej mamy, w którym zawsze Cię wspieram. Podpowiadam jak masz się ustawić, tak byś wyszła na zdjęciach jak najkorzystniej i była zachwycona. Podczas sesji skupiasz się na swoim dziecku, na bliskości i miłości, otulasz i cieszysz się chwilą, a ja pozwalam sobie na uwiecznienie tej wyjątkowej więzi między wami.

Sesja dla Natali, była nie tylko okazją do zatrzymania czasu, ale także momentem refleksji nad tym, jak niezwykłe jest to, co dzieje się w niej. To był moment celebracji kobiecości, w którym mogłam poczuć się piękna, silna i jednocześnie delikatna. 

Dziś, kiedy przegląda zdjęcia z sesji, zapewne widzi w nich nie tylko siebie, ale także historię miłości do swojego maleństwa w brzuchu. To pamiątka, która pozostanie z Natalią na zawsze, przypominając jej o tym, jak szczęśliwa byłam w tym magicznym okresie swojego życia.

Dziękuję za cudowne spotkanie ❤

Natia, dzięki Tobie uchwyciłam magiczne momenty, które wiem, że będą dla Ciebie i Twoje rodziny (w tym maluszka) cenną pamiątką na długie lata. Niech te zdjęcia staną się źródłem radości i inspiracji, przypominając o pięknie waszej więzi i oczekiwania, jaką wspólnie mogliśmy przeżyć na sesji wśród kwiatów wisterii ❤ 

0 0 votes
Article Rating
Ciążowe, Portfolio
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x