Czy warto zrobić sesję narzeczeńską?

Co to jest sesja narzeczeńska ? 

Sesja narzeczeńska – to nic innego jak sesja portretowa, którą wykonuję przed ślubem w otoczeniu Waszych ulubionych miejsc, lub podczas wykonywania rzeczy które wspólnie lubicie robić. Ubieracie się w co chcecie i wspólnie wybieramy miejsce do zdjęć.

Czy warto zrobić sesję narzeczeńską?

Jasne że TAK ! Obniża poziom stresu jaki macie w dniu ślubu. Czujecie się komfortowo i swobodnie, ponieważ nie musicie się martwić, że nie umiecie pozować. Na sesji narzeczeńskiej poprowadzę Was tak, byście poradzili sobie w trudnych sytuacjach w dniu ślubu. Jeśli  nawet będzie zła pogoda, będzie padał deszcz, czy poczujecie się pod presją czekających na Was gości, będziecie wiedzieć jakie kadry są dla Was najkorzystniejsze i najciekawsze. Dodatkowym atutem jest również szybsze nawiązanie dobrej relacji z przyszłym fotografem i swobodne obycie z aparatem.

Jeśli zatem Wasza przyszła sesja ślubna w dniu ślubu ma być bezstresowa, niezwykle przyjemna i pod Waszą kontrolą – wybierzcie się na Sesję narzeczeńską ze mną – zapraszam TU

Na zdjęciach Monika & Adrian. Wybrali na swoją sesję narzeczeńską park Rydza-Śmigłego znajdujący się tuż nieopodal ulicy Rozbrat. W centralnym punkcie, znajduje się fontanna gdzie w ciepłe dni można się troszkę schłodzić oraz powygłupiać 😉  tam zaczęliśmy pierwsze ujęcia.

Sesja narzeczeńska w stylu lifestyle i kawiarnia Costa Coffe

Następnie, udaliśmy się do kawiarni Costa Coffee znajdującej się na Placu Trzech Krzyży, by podelektować się pyszną akawą przed kolejnym etapem zdjęć.

Wyróżniający się ciekawy design zaprojektowany przez brytyjską pracownię architektoniczną Stiff + Trevillion, wygodne fotele, unoszący się w tle zapach kawy i prawdziwa zieleń, które wypełniają przestrzeń kawiarni powodują, że jest to doskonałe miejsce na sesje fotograficzną.

A teraz petarda! – moja para zakochanych Monika i Adrian, uwielbiają jazdę na hulajnodze!! Musiałam wykorzystać te fakt. Często razem przemierzają różne zakątki Warszawy.  Jak mówią jest to świetna forma spędzenia czasu. Super pomysł  – zatem zobaczmy jak to wygląda z bardzo bliska.

Było naprawdę bardzo zabawnie. Już za miesiąc Monika i Adrian staną na ślubnym kobiercu. Patrząc na zdjęcia jestem przekonana, że ich sesja ślubna będzie nie tylko bezstresowa, pełna luzu, ale pod ich pełną kontrolą. 

A Ty jak myślisz? Warto zrobić sesje narzeczeńską ?

OCENA
5/5
Monika i Adrian

OPINIA MOICH KLIENTÓW

Polecam zdjęcia z Moniką!
Mieliśmy sesję narzeczeńską. Na początku nie wiedzieliśmy jak mamy się zachować, jak się ustawić, co zrobić. Nie mieliśmy żadnego doświadczenia jeśli chodzi o sesje fotograficzne.
Monika bardzo nam pomogła i podpowiadała co mamy zrobić i dzięki temu po jakimś czasie poczuliśmy się bardzo swobodnie. Dzięki temu sesja wyszła rewelacyjnie.
Poszło tak dobrze, ze postanowiliśmy w dzień ślubu zrobić rodzicom prezent – niespodziankę ze zdjęć, które zrobiła nam Monika. Przygotowaliśmy specjalne karty z naszymi zdjęciami wraz z podziękowaniem przy ich winietkach. Bardzo ich to wzruszyło, że ich miejsca przy stole zostały tak wyróżnione. Dodatko za naszym stołem umieściliśmy zdjęcia z sesji w ramkach, dzięki czemu zdjęcia zdobiły nasze przyjęcie.
Mamy przepiękna pamiątkę na całe życie. Polecam bardzo!

0 0 votes
Article Rating
Portfolio, Rodzinne
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x