Sesja dziecięca nad morzem I Fotografia Portretowa

Sesja plenerowa, o zachodzie slonca, na plazy, pieknie ujecie, monika kaczmarczyk

Sesja portretowa nad morzem i piękne zdjęcia

Każdy z nas z niecierpliwością wyczekuje momentu, kiedy będzie mógł ruszyć w wymarzone miejsce i zrelaksować się w promieniach ciepłego słońca. Jestem fotografem, który uwielbia podróżować i czerpać z podróży inspirację do swoich fotografii. Są to nie tylko smaki, zapachy, ale również miejsca i niezwykli ludzie.

Miejscowość Calpe znajdująca się w Hiszpanii w prowincji Alicante to miejsce, które mnie ujęło. Tu poznałam Dayane i bardzo się ucieszyłam, kiedy razem z jej mamą ustaliliśmy termin dziecięcej sesji portretowej.

Spotkanie i dzień sesji

Dziewczynka choć nigdy nie pracowała z fotografem, była bardzo ciekawa jak to będzie. Pokazała mi w co chciałaby się ubrać oraz jakie dodatki zabrać. Jest to dla mnie niezwykle ważne, aby dzieci czuły się swobodnie na sesjach zdjęciowych. Przygotowałyśmy dwie stylizacje, dwa miejsca i różne dodatki. Taka różnorodność daje później swobodę wyboru ciekawych ujęć. Zdjęcia zaczęłyśmy na patio restauracji.

Słońce już chyliło się ku zachodowi dając miękkie i ciepłe światło. Magiczna sesja nad Morzem Śródziemnym – to idealne miejsce, to tu rozpościera się szeroka piaszczysta plaża.

Czy spełniam dziecięce marzenia?

Planując wyjazd do Hiszpanii zakupiłam na allegro piękne motyle, by na sesjach móc obdarować nimi dzieci. Wiem, że takie małe drobiazgi mogą zdziałać cuda i zawsze cieszą jedną i drugą stronę.

W dniu sesji Dayany, okazało się, że bardzo lubi ona motyle i poniekąd marzyła skromnie o tym, by chodź przez chwilkę stać się ich królową. To była wspaniała wiadomość! Mogłam nie tylko dać jej mały drobiazg, ale i spełnić marzenie. W oczach Dayany widać było tę niesamowitą radość i chwile szczęścia.

Jak wygląda praca na backstage-u ?

Backstage – to dokumentacja działań – tego co właśnie dzieje się na sesji, a ja jeśli tylko mogę chciałabym Wam pokazywać. Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że możecie mieć pewność, że Wasze dziecko jest bezpieczne oraz to co robię jest 100% przemyślane, to daje 0% stresu i 100% relaksu.

Po drugie zdjęcia z backstage-u pokazują jaką nawiązuję relację tu i teraz, i jak dzieci i Wy obdarzacie mnie swoim zaufaniem. To wyjątkowo dobrze wpływa na niezwykłe ujęcia które dla Was właśnie tworze. 

Dlatego lubię kiedy na sesjach dokumentujecie moją pracę, robiąc zdjęcia lub nagrywając filmy. To dzięki Wam mogę pokazać jak pracuję – kilka zdjęć poniżej.

Dziękuję mamie Nathalie za tę dokumentacje : -)

Sesja plenerowa, Calpe, Hiszpania, Monika Kaczmarczyk Photography

Niebo pożegnało nas ciepłym błękitno-niebieskim kolorem, ale gdyby nie te zdjęcia na pewno w tej chwili nie pamiętałybyśmy jak pięknie, romantycznie i niezwykle było tego dnia. Patrząc na zdjęcia możemy się o tym przekonać i mamy co wspominać.

0 0 votes
Article Rating
Dziecięce, Portfolio
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x