Sesja dla Pary zakochanych na plaży w Warszawie I Maja & Adam

Romantyczna sesja dla pary nad Wisłą

Zadzwonił telefon, po drugiej stronie słuchawki usłyszałam delikatny i subtelny głos ,,czy można umówić się na romantyczną sesję w plenerze z partnerem,,? To była Maja….po chwili rozmowy wiedziałam już, jak stworzyć dla nich wymarzoną romantyczną sesję portretowa i gdzie. Wybraliśmy się na fotograficzny spacer nad Wisłę. To urocze miejsce, gdzie nie ma ludzi, jest tylko piasek, szum wody i jest bardzo klimatycznie.

Sesja dla zakochanych na plaży nad Wisłą w Warszawie

Jeśli szukacie wyjątkowego miejsca na romantyczną sesję w plenerze to na pewno spodoba Wam się warszawski brzeg w okolicach siekierek. To miejsce znajdujące się nieopodal centrum Warszawy, oddalone od budynków, pełne ciszy i spokoju z czystym piaskiem i pięknym widokiem na Warszawę. To idealne tło do stworzenia romantycznej sesji dla zakochanych, portretowej, czy sesji narzeczeńskiej, więc jeśli to czujecie też, chętnie Was tam zabiorę.

Romantyczny plener narzeczeński z Warszawą w tle

Maja z Adamem obchodzili właśnie swoją kolejną rocznicę, a sesja w plenerze okazała się być niezwykłym prezentem niespodzianką. Wyjątkowe chwile zasługują na takie szczególne wyróżnienie. Młodzi świetnie przygotowali się do tego spotkania, zabrali ze sobą nie tylko dobry humor, ale i stylizację w delikatnych odcieniach bieli i beżu, która podkreślała lekkość tej chwili. Zawsze możecie liczyć na moją pomoc w dopasowaniu najlepszych kolorów i ubrania do wybranego miejsca sesji.

Spotkanie na warszawskiej plaży zaowocowało wieloma ciekawymi zdjęciami na których da się odczuć zakochanych ludzi. Maja i Adam doskonale czuli się na sesji i świetnie odnaleźli się w tym klimacie. Ich emocje i uczucia tu na romantycznej plaży w Warszawie, mogły jeszcze głębiej się przejawiać.

A jeśli jeszcze nie macie swojej sesji dla zakochanych, czy sesji narzeczeńskiej to koniecznie przeczytajcie:  Czy warto zrobić sesję narzeczeńska?

Jak czuliście się na sesji ?

OCENA
5/5
Maja & Adam

Monika sprawiła, że prezent wymyślony na ostatnią chwilę stał się rzeczywistością!
Podczas sesji cały czas towarzyszyła przyjemna, przyjazna atmosfera. Nawet najbardziej nieśmiałe przed obiektywem osoby, dzięki Monice są w stanie zapomnieć o towarzystwie aparatu ; – ) .
Sesja była wspaniała, a jej efekty jeszcze lepsze!

Bądź na bieżąco i obserwuj mnie na instagramowym profilu. Poznasz mnie nie co bliżej, zobaczysz inne ciekawe materiały które tworzę oraz wiele inspiracji

Instagram

0 0 votes
Article Rating
Portfolio, Rodzinne
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x