Sesja kobieca w plenerze w kwiatach I Fotografia Portretowa

sesja kobieca w plenerze w kwiatach, bardzo subtelna i delikatna

Moc Delikatności - sesja kobieca

Dziś zapraszam Cię na subtelną, lekką i wiosenną sesję kobiecą w plenerze, pośród kwiatów wisterii. Miejsce to wybrałam specjalne z myślą o sesji portretowej dla Sylwii, która wspiera kobiety w odkrywaniu swojej boskiej kobiecości, otwieraniu na obfitość życia i odwagę stawania do niego. Sylwia prowadzi w social mediach blog o nazwie Moc Delikatności, gdzie znajdziesz inspirujące treści.  Sylwia podczas sesji obdarzyła mnie zaufaniem, mogłam więc subtelnie wydobyć na zdjęciach jej wyjątkowość.

Czego się dowiesz: Co zabrać na kobiecą sesję portretową?
Ile zdjęć potrzebuję z sesji portretowej?
Jak wykonać zdjęcia telefonem? Czy to się da?

fotografia kobieca w plenerze z kwiatami

Co zabrać na sesję kobiecą?

Warto przygotować minimum 2 stylizacje: sukienkę, koronki, tiule, coś delikatnego, by odkryć nieco ciała, oraz coś co będzie idealnie pasowało do miejsca sesji pod kątem kolorystycznym jak i wizerunkowym. Jeśli nie znasz jeszcze miejsca sesji to optymalne będzie przygotować ubrania w kolorach naturalnych: biel, beż, śmietankowy, szary, brąz, latte,  które zazwyczaj pasują do wszystkiego. Unikaj na ubraniach jaskrawych wzorków i aplikacji, które niepotrzebnie odciągają uwagę od modela. Pamiętaj o paznokciach, by kolor ich był neutralny.

Jeśli wybierzesz sesję zdjęciową u mnie, otrzymasz bezpłatną konsultację na której ustalimy: kolorystykę i  szczegóły związane ze stylizacją oraz dodatkami które użyjemy podczas zdjęć, tak aby podkreślić, to jaką jesteś osobą i co chcesz przekazać. Tu: Zobacz więcej

Ile zdjęć potrzebuję z sesji portretowej?

Na początku warto przemyśleć do czego są potrzebne zdjęcia, gdzie chcesz je wykorzystać, co chcesz nimi przekazać i do kogo, ile ich potrzebujesz oraz czy mają być w poziomie czy w pionie. Jest to szczególnie ważne, kiedy planujesz jakieś wydarzenie, webinar, podcast, nagranie na YouTube, gdzie grafika w poziomie jest niezbędna, a Ty masz zdjęcia z sesji tylko w pionie. Następnie ustal, ile póz ma być portretowych (do połowy ciała) a ile w całości.

Kobieca sesja portretowa Sylwi jest różnorodna, tak aby móc zdjęcia z sesji wykorzystać w social mediach jak i na różne wydarzenia. Zdjęcia są spójne i łączą się z tematami, które Sylwia porusza i przekazuje kobietom: subtelność, moc, delikatność, kobiecość, odwaga, autentyczność, boskość, miłość,  radość – to czytamy na zdjęciach i tego pragniemy.

Poprzez zdjęcia uzyskujesz pierwszy kontakt ze swoim odbiorcami, wzbudzasz zainteresowanie i chęć poznania Twojej osoby. Ładne i ciekawe zdjęcia z subtelnym przekazem, zwiększają szanse, abyś to właśnie Ty mogła być zauważona pośród tysięcy, jako pierwsza – Chcesz zacząć swoją przygodę ze mną ? Napisz wiadomość

Jak wykonać zdjęcia telefonem? Czy to się da?

Tak da się! Wykorzystaj tryb portretowy w swoim telefonie lub w trybie profesjonalnym, ustaw niska przysłonę i zacznij robić zdjęcia. Zdjęcia nie będą wyglądały profesjonalnie, ponieważ telefony mają szerokokątne obiektywy wewnętrzne, co powoduje zniekształcenia twarzy, sylwetki, czy obiektów znajdujących się w tle. Po za tym ich kontrast i nasycenie barw jest mocno podciągnięte co również wpływa na jakość zdjęć. Kolejnym aspektem, może być to, że dużo trudniej ustawić się samej do zdjęć, by zrobić portret i jeszcze uchwycić najkorzystniejszy moment na zdjęciu. Ale warto spróbować.

Zdjęcia to Twój wizerunek, jeśli podchodzisz profesjonalnie to korzystanie z telefonu nie jest dobrym pomysłem, ponieważ zdjęcia takie nie wzbudzają zaufania, są płaskie i nie przyciągają uwagi. Robiąc zdjęcia układam kompozycję całego obrazu, aby przekaz był spójny i profesjonalny, a zdjęcia ciekawe. To właśnie poprzez obraz i wizerunek na zdjęciach, budujesz relację i zaufanie z ludźmi, którzy przychodzą do Twojej przestrzeni. Ostatecznie Ty decydujesz, czy wolisz zdjęcia telefonem, czy chcesz się relaksować na sesji i poddać fotografowi, który Cię poprowadzi. 

Dziękuję za obejrzenie zdjęć z sesji kobiecej Sylwi. Wierzę, że cała sesja będzie dla Ciebie inspiracją, a dzięki informacjom które tu zdobyłaś będziesz mogła strategicznie podejść do zaplanowania swojej sesji portretowej, wizerunkowej czy sesji kobiecej, która planujesz na social media. 

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się.

Backstage z sesji

Jak wyglądam w pracy? Jestem skoncentrowana na kreacji, poddaję się poczuciu i płynę z tym co mi przychodzi i to jest najpiękniejsze – czyli Radość gdy oglądam zdjęcia. 

Warto zachować takie wspomnienia, by potem do nich wracać – KOCHAM ❤
Więcej inspiracji i sesji zobacz na blogu

Uwaga - Sesje wiosenne w kwiatach

Zapisz się na Sesję w kwiatach już od 20 kwietnia robię zdjęcia – wybierz kwiaty i dowiedz się o terminy tel.: 505 490 513

– magnolia
– kwitnąca wiśnia ( sesja ciążowa Eweliny )
– kwiaty bzu – lilak ( sesja portretowa Wiktorii )
– wisteria ( sesja kobieca Sylwii
– złotokapwaterieii ( sesja ciążowa Yasmin zobacz  )
– rododendrony – ( szukaj na dole strony – sesja Yasmin )
– kwiat jaśminu

———————————
Czas na: Sesja ciążowa, sesja brzuszkowa, sesja kobieca, sesja portretowa, sesja dla kobiet w ciąży, sesja w kwiatach, sesje portretowe,  kobieca sesja wizerunkowa, sesja Warszawa, piękna sesja w kwiatach, sesja ciążowa w plenerze, sesja ciążowa z sukienką, sesja stylizowana, sesja brzuszkowa z suknią ciążowa, fotograf portretowy Warszawa, fotograf ciążowy, sukienki ciążowe do sesji, sukienka ciążowa do sesji.

0 0 votes
Article Rating
Portfolio, Portretowe
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x