Sesja dziecięca z koniem I Fotografia Dziecięca

dziecięca sesja z koniem zdjęcia portretowe, magiczna sesja dziecięca w warszawie

Sesja dziecięca w kowbojskim stylu i to w centrum Warszawy!

Nasza stolica oprócz wysokich budynków i miejskiego gwaru ma do zaoferowania bardzo wiele ciekawych miejsc, które dają możliwość przeniesienia się również w sielskie klimaty. Takie miejsca są cudownym rozwiązaniem na sesje dziecięce, które z miłą chęcią wykorzystuję do realizowania swoich plenerów fotograficznych.

Dzisiejsza sesja została wykonana w centrum Warszawy w zaprzyjaźnionej stajni Agmaja. Jest to miejsce, które zachwyca wiejskim urokiem, nieziemskim klimatem oraz daje wiele możliwości na realizację sesji dziecięcej w kowbojskim stylu.

Cudowna miłość dziecka do zwierząt

Nie od dzisiaj wiadomo, że kontakt dziecka ze zwierzętami pozwala mu lepiej się rozwijać i pobudzać wrażliwość. Dla mnie fotografia – praca w plenerze z udziałem dzieci i zwierząt jest świetną metodą na uchwycenie prawdziwych emocji, które im wtedy towarzyszą.

Dziś moją modelką jest Nadia z którą mam okazję współpracować już po raz kolejny. Z rodzicami Nadii znam się już od trzech lat, a dzięki ich zaufaniu systematycznie wykonuję dla nich sesje rodzinne. Tym razem jednak zdecydowałyśmy się na inny charakter zdjęć, bo w stajni – zamiast w parku pośród kwiatów.

Nadia ma 8 lat, jednak bez problemu nawiązała świetną relację z kucykiem Gucio, który równie chętnie uczestniczył w sesji fotograficznej. Dziewczynka polubiła kucyka niemalże od razu, a jej umiłowane podejście do zwierzęcia sprawiło, że miało się wrażenie jakby znali się od zawsze 🙂

Naturalne kadry i fajna zabawa

Siano przeważnie kojarzy Nam się jako pokarm dla konia – prawda?

Jednak czasem można spojrzeć na niego w nieco innym ujęciu. Sesja zdjęciowa ma być przyjemnością dla dziecka, pobudzaniem jego kreatywności, zatem czemu nie pozwolić ponieść się chwili i dać mu czas na igraszki z sianem.

Taki moment to dla mnie wiele szans na ujęcie naturalnych kadrów, a dla dziewczynki świetna zabawa, która okazała się strzałem w dziesiątkę! Sami zobaczcie jak dzięki temu, cudowne zdjęcia stworzyłyśmy razem.

Trzeba podkreślić, iż na miejscu znajdowało się wiele ciekawych przedmiotów, które mogłyśmy użyć jako rekwizyty. Nas zaciekawił traktor na który Nadia ochoczo wskakiwała, oraz stary wóz, który wykorzystałam podczas naszej sesji fotograficznej. Dodatkowo można znaleźć tam wiele innych rzeczy, które inspirują do pomysłowych zdjęć, a na pewno będziecie mogli zobaczyć je w kolejnych moich sesjach.

Dziecięca Fotografia Portretowa bajkowe ujęcia

Moja ulubiona godzina to złota godzina, koło 17.00. Światło o tej porze roku cudownie rozkłada się po całej okolicy, a odpowiednio dobrana technika robienia zdjęć daje efekt naturalnej fotografii. Uwielbiam, kiedy promienie słoneczne wkradają się w obiektyw, lekko prześwietlając zdjęcie, staje się ono niezwykle tajemnicze, a moje fotografie bajeczne.

Sesja z Nadią trwała niecałą godzinę i jest to dla mnie idealny czas by złapać ujęcia uśmiechniętej buzi dziecka, zanim zdąży się ono znudzić i zniechęcić do pracy. Udało nam się stworzyć niezapomniane chwile, które będzie mogła podziwiać na swoich bajecznych fotografiach.

Chwile zaklęte w fotografiach są żywe przez lata. Jako profesjonalny fotograf staram się, aby każdy moment uchwycony na zdjęciach, emocjonował również widza.

Więcej fotografii z sesji dziecięcych oraz sesji rodzinnych znajdziecie w portfolio.  Zajrzyjcie także na mojego Instagrama oraz fanpage na Facebooku, gdzie znajdziecie zdjęcia z innych sesji fotograficznych.

0 0 votes
Article Rating
Dziecięce, Portfolio
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x