Sesja ciążowa w domowym ogrodzie I Fotografia ciążowa Warszawa

mama w dwupaku w sesji brzuszkowej w domowym ogrodzie

Sesja ciążowa w domowym zakątku
o zachodzie słońca

Monikę i Radka poznałam kilka lat temu. Razem ze znajomymi spędziliśmy kilka wspólnych wyjazdów na których mogliśmy dobrze się poznać. Odkąd pamiętam zawsze uśmiechnięci, nierozłączni i z wielką pasją do podróży.  W końcu nastał czas aby na dłużej pozostać w domowym zakątku, ponieważ spodziewają się dziecka. Monika od zawsze była pełna uznania dla moich zdjęć i sesji fotograficznych dlatego zdecydowała się wybrać mnie na swojego fotografa do tej wyjątkowej sesji ciążowej. Dziękuję Monika – ja już od samego początku wiedziałam, że będzie magicznie!

Monika i Radek mieszkają w przytulnym domku z ogrodem. Zwykle o zachodzie słońca to miejsca wygląda bardzo malowniczo i przytulnie. Wybrałam najciekawsze obszary na zdjęcia, a następnie, aby urozmaicić kadry postanowiłam rozstawić meble i inne dodatki, które przywieźli ze swoich wypraw. Rzeczy te przywracają im miłe uczucia (popatrzcie tylko na tę radość na zdjęciach) które towarzyszyły im podczas wyjazdów, a co więcej doskonale uzupełniają również zdjęcia.

zdjęcia ciążowe w plenerze o zachodzie słońca w sesji brzuszkowej w domowym ogrodzie

Pomysł na sesję ciążową w ogrodzie | Warszawa

Sesja ciążowa w domowym ogrodzie? Tak – ponieważ domowy ogród jest dla mnie piękną przestrzenią, dającą wiele możliwości. Jest miejscem w którym właściciele odpoczywają, śmieją się, przyjmują gości i gdzie dzieją się miłe wydarzenia. Lubię jak czujecie się naturalnie i pragnę zobrazować Was takimi jacy jesteście. Zatrzymane w kadrach chwile będą wspaniałą pamiątką dla Was jak i rodziny, dzidziusia w przyszłości. 

Działam kreatywnie, chętnie doradzam w sprawie stylizacji odpowiednio dopasowanej do miejsca sesji fotograficznej, wykorzystuje dodatki które są pod ręką: meble, kwiaty czy rower, tak by tworzone przeze mnie obrazy były niezwykle ciekawe. Bardzo się cieszę kiedy zjawia się Wasz członek rodziny tu w postaci zwierzaka, dopełniając rodzinne kadry.

Zatem jeśli mam wybór pomiędzy pomiędzy sesją w domu, a sesją w plenerze w domowym zakątku ogrodu wybieram właśnie to drugie!

Fotografia ciążowa | Warszawa

Marzy Ci się sesja ciążowa w Warszawie? Nie ma sprawy! Nasza Stolica jest niezwykle różnorodna od starówki (zobacz: sesję ciążową w stylu Voge na Starym Mieście), po ogrody (zobacz: lekką sesję ciążową w ogrodzie Krasińskich w Warszawie) dojadę też w miejsce o którym marzysz, na pewno wspólnie znajdziemy miejsce, które jest Ci niezwykle miłe i w którym będziesz czuć się swobodnie i naturalnie, bo tego dnia będziesz najważniejsza – Napisz do mnie

Kochani, dziękuję Wam że zaprosiliście mnie do Waszego zaczarowanego malowniczego ogrodu,
za cudowny czas który z Wami spędziłam – Bije od Was tyle miłości!

Zaa kulis I Sesja ciążowa | Warszawa

Jeśli obserwujesz mój profil to wiesz, że bardzo lubię pokazywać jak wygląda moja praca zza kulis. Takie zdjęcia możesz zobaczyć w innych wpisach kliknij tu BLOG i wybierz sesje oraz na moim INSTAGRAMIE w wyróżnionych relacjach „BACKSTAGE” zobacz zdjęcia i filmy.

Czasem jednak jest to niemożliwe ze względu na to że nie ma wystarczającej ilości osób na planie zdjęciowym i wtedy po prostu nie mam zdjęć z backstage.  Zapewniam jednak że zdjęcia ze mną są dobrą zabawą ze świetnym klimatem, tak by wydobyć z WAS same pyszności!

Dziękuję, że odwiedziłaś mój blog jestem pewna że zdjęcia Ci się podobały.  Zapraszam do nawiązania kontaktu i rezerwacji wymarzonej sesji ciążowej, portretowej czy rodzinnej – napisz do mnie.

piekna sesja w plenerze w warszawie fotograf monika kaczmarczyk
0 0 votes
Article Rating
Ciążowe, Portfolio
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x