Czy można żyć szczęśliwe życie, nie myśląc o przeszłości?

Przeszłość w cieniu

Iwona, pierwsza z uczestniczek projektu „Od odbicia w lustrze do portretu duszy” opowiedziała swoją historię – jak wyszła z lęku i myśleniu o przeszłości. To inspirujące spotkanie zaowocowało serią magicznych zdjęć, w których można zobaczyć niezwykłą przemianę, oraz to że czas, nie tylko się zatrzymał, ale nawet i cofnął.
Zobacz, czy można żyć szczęśliwe życie nie myśląc o przeszłości?

Żyję w tu i teraz, przeszłość zostawiam za sobą....

W mojej historii, przez większość swojego życia wędrowałam przez mroczne korytarze własnego umysłu. Każdy dzień był dla mnie, jak szara karta w kalendarzu, pełen obaw i niepewności. Lęk przed ludźmi i ich oceną, a nawet lęk przed życiem, był dla mnie codziennością.

Często starałam się zasługiwać na uwagę i uznanie innych. Żyłam w przekonaniu, że nie poradzę sobie z wyzwaniami, które stawia przede mną los. Smutek i żal były obecne w moim życiu, a lekkość bycia wydawała mi się czymś, co jest nieosiągalne.

Żyje pełnią życia w danej chwili

Od kiedy zaczęłam pracę nad sobą, zaczęłam praktykować uważność. Jestem obecna Tu i Teraz, akceptując swoje myśli i uczucia bez oceny. Nauczyłam się, że akceptacja siebie jest kluczem do budowania zdrowych relacji ze sobą i innymi. 

Codziennie dostrzegam piękno w małych rzeczach, które wcześniej umykały mojej uwadze. Zaufanie do ludzi i do własnych decyzji zaczęło zastępować nieustanny lęk. Zrozumiałam, że odwaga nie oznacza braku strachu, ale działanie pomimo niego.

Mam pełne zaufanie do tego, co się wydarza, do ludzi których spotykam, do sesji którą robiła Monika, nawet do konia, przy którym pozowałam pierwszy raz! Moja rozbudzona odwaga, nie tylko zachęciła mnie do udziału w zimowej sesji przy temperaturze -5, ale i do pozowania z pełną swobodą, pomimo obserwujących osób.

Prawdziwa lekkość życia jest w teraźniejszości

Ludzie, którzy niegdyś postrzegali mnie jako zamkniętą w sobie i pełną obaw, teraz widzą mnie jako kobietę pełną spokoju, pewności siebie i odwagi. Zauważyłam, że jestem doceniana za to, kim jest i bardzo mi się to podoba. Z każdym dniem, staje się coraz bardziej ugruntowana w sobie. Teraz wiem i mam nawet pewność, że życie, niezależnie od przeszłych burz, może być pełne światła, spokoju i prawdziwej lekkości bycia i tu i teraz.

Dziękuję, za piękne uwiecznienie mojej wewnętrznej przemiany, cudowną sesją fotograficzną. Teraz patrząc na siebie i zdjęcia, dziękuję za tą złapaną magiczną chwilę, za piękno jakie widzę w sobie, za siłę, odwagę i moc. Dziękuję Moniko, że mi w tym towarzyszysz.

Iwonko – dziękuję za wspólne spotkanie i to, że jesteś inspiracją również dla innych. 

Jak czułaś się na sesji?

OCENA

Przepiękne kobiece zdjęcia w zimowej scenerii, pełen profesjonalizm, serdeczność i ciepło sprawiło , że mimo mrozu cieszyłam się cudowną przygodą . Monika wie, jak uchwycić piękno danej chwili, zadbała o każdy szczegół, aranżację, strój, makijaż, wszystko po to , aby móc później cieszyć się pięknymi zdjęciami. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej talentu. Magia. Polecam z całego serca i dziękuję .

Jeśli chcesz wziąć udział w projekcie
„Od odbicia w Lustrze do Portretu Duszy”
i opowiedzieć o swojej przemianie to napisz do mnie.

0 0 votes
Article Rating
Historia przemiany, Portfolio
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x