Jak przygotować się do sesji ciążowej z partnerem? Fotograf – Warszawa

Sesja brzuszkowa w plenerze

Na dwa miesiące przed rozkwitem japońskiej wiśni, Ania zapiała się na sesję ciążową z partnerem. Oglądając zdjęcia w interencie, moje fotografie zrobiły na niej wrażenie, i tym sposobem, pod koniec kwietnia, kiedy drzewo było w pełnym rozkwicie, zrealizowaliśmy marzenie Ani o sesji brzuszkowej z partnerem.

Jak dobrze przygotować się do sesji ciążowej z partnerem ?

Pierwszym punktem jest dobre zapoznanie się z miejscem sesji, kolorami, i tym co w około się znajduje np: u nas na sesji kwiaty. Uzyskane informacje pozwolą na dopasowanie odpowiedniej garderoby za równo pod kątem kolorystycznym jak i stylu. Do naszego miejsca kwiatu japońskiej wiśni, pięknie pasuje sukienka do sesji ciążowej z tiulu w kolorze delikatnego beżu, którą Ania wybrała z garderoby fotograficznej. Stylizacja podkreśla brzuszek ciążowy Ani oraz subtelnie kobiecość. Ania ma bardzo naturalną urodę dzięki czemu to wszystko wspaniale wygląda. A co dla partnera? ( czytaj niżej….)

Sesja ciążowa, jaka stylizacja dla partnera?

Dla partnera wybraliśmy stylizację w odcieniach brązu, co nadaje męski charakter przy jednoczesnym zachowaniu lekkości na zdjęciach. Jeśli sweter partnera byłby czarny, ( przy wybranej stylizacji Ani) zdjęcia byłby za „ciężkie” co oznacza, że partner byłby bardziej widoczny niż Ania. By zachować balans i estetykę zdjęć, dobranie stylizacji jest kluczowe – co również oferuję w ramach sesji ciążowych wykonywanych dla moich klientów.

Uwaga – wybierając ubiór dla partnera, który szczególnie nie lubi białych koszul, warto rozpatrzeć kolory naturalne: beż, szary, odcienie brązu, jasne odcienie: niebieski czy różowy. To bezpieczne kolory, które można fajnie łączyć ze stylizacją ciążową partnerki.

Więcej sesji ciążowych zobaczysz na moim blogu

Profesjonalne zdjęcia ciążowe w Warszawie

Komunikacja na sesji z Tobą / Wami – to jasna komunikacja, dokładnie wiecie co robić ponieważ prowadzę i ustawiam. Mój priorytet to autorskie pozowanie, dzięki mojemu doświadczeniu, masz pewność, że jesteś w rękach profesjonalisty i o nic nie musisz się martwić. Sesja płynie lekko i przyjemnie, a zdjęcia są niczym z katalogu VOGUE, nie do zapomnienia.

Dziękuję za wspólną podróż i zapraszam do wspólnego spotkania jeśli jesteś tylko gotowa na piękne zdjęcia, stylizację i cudowną atmosferę. Zapraszam do zapisu na sesję – KONTAKT

OCENA
5/5
Ania z partnerem

Sesja ciążowa była rewelacyjna! Dzięki Pani Monice, jej poradom co do stylizacji, fryzury, ubioru wszystko wyszło idealnie. Pani Monika jest bardzo pozytywną i otwarta osobą, a przede wszystkim profesjonalistką pełną pasji. Wszystkim polecam przepiękną sesję w kwiatach kwitnącej wiśni.

0 0 votes
Article Rating
Ciążowe, Portfolio
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x