Kobieca sesja portretowa – jak podnieść wibracje?

Polska Złota Jesień w Polsce, a świat nadal opanowany jest przez pandemię coronowarirusa. Wiele osób wciąż paraliżuje lęk przed wyjściem z domu i poczucie bezsilności. Zamknięte kluby sportowe, galerie, restauracje nie pomagają w utrzymaniu dobrego samopoczucia. Jak sobie z tym poradzić?

Sesja zdjęciowa, lekarstwo na dobry nastrój - Fotograf Warszawa

Najlepszym lekarstwem na obniżenie poziomu stresu jest podniesienie wibracji poprzez rzeczy, które sprawiają nam przyjemność. Nie chodzi tu o zakup kolejnej torebki, czy kosmetyków, a o zapewnienie przyjemnych wrażeń, które wpłyną na zadowolenie naszej duszy – dając uśmiech i pełnie relaksu.

Do tej pory Joanna, autorka bloga fashionabletrips.pl i moja modelka, zwiedzała świat dzieląc się najciekawszymi miejscami i przeżyciami. O tych niezwykłych miejscach przeczytacie na jej blogu. W obecnej sytuacji dalekie podróże i odkrywanie nowych zakątków jest wstrzymane dlatego musimy szukać innych sposobów na sprawianie sobie przyjemności. Umówiłyśmy się na wspólny spacer po Łazienkach Królewskich, który swoim klimatem przenosi nas w inną czasoprzestrzeń. Jesień wygląda tu niezwykle magicznie i to miejsce w 100% poleca się do sesji zdjęciowych jako lekarstwo na dobry nastrój. 

Jeśli chcesz poznać moje sposoby na wysokie wibracje i świetne zdjęcia przeczytaj niżej……

Sprawdzone sposoby na wysokie wibracje

W środku parku otoczyliśmy się pięknem. Pozwoliłyśmy sobie pozachwycać się najdrobniejszymi momentami, szumiącym wiatrem, skaczącymi wiewiórkami, czy opadającymi liściami. To co działo się dookoła bardzo pozytywnie wpłynęło na wzmacniająca się pełną relaksu atmosferę. To tak jakby czas nagle się zatrzymał……

Początkowe ujęcia zazwyczaj są dość trudne dla osoby, która nie robi tego profesjonalnie, jednak kiedy pokazałam Joannie pierwsze kadry,  zobaczyłam ten błysk w oku i tak zdobyłam jej zaufanie. Kolejne zdjęcia były jak z wymarzonej bajki, pełne radości i wdzięku. Zmieniałyśmy miejsca, a po drodze zmienialiśmy się do ludzi, którzy z zaciekawieniem podglądali naszą sesję. To było naprawdę miłe spotkanie, lekkie, radosne i owocne!

Miło zrobić coś dla kogoś nie oczekiwać wdzięczności i robić z pasją i od serca. Mam szczęście do fajnych ludzi, bo to dzięki nim moja praca to wspaniała frajda!
dziękuję Joanno

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na sesję: Kontakt

Wybierz i obejrzyj inne sesje, które wykonałam: Sesje Fotograficzne Blog

A tu poczytasz opinie które otrzymuję od swoich klientów : Opinie Klientów

OCENA
5/5
Joanna

OPINIA MOICH KLIENTÓW

Sesja portretowa u Moniki to była moja pierwsza profesjonalna sesja i muszę powiedzieć, że to było wyjątkowe przeżycie. Monika to ciepła i otwarta osoba, która potrafi dotrzeć do modelki i wydobyć z niej wszystko co najlepsze. Ja nie musiałam się o nic martwić bo jej czujne oko wszytko widziało więc mogłam się odprężyć i ponieść. To była dla mnie niesamowita frajda a takie niepowtarzalne uchwycone chwile to pamiątka na całe życie. Polecam z całego serca bo efekty są po prostu piękne. Dodam, że Monika dba też odpowiedni strój aby oddać w pełni efekt na zdjęciach. Pomaga w doborze stylizacji a czasem sama udostępnia ze swojej kolekcji specjalnie przygotowane stroje do zdjęć.

Dla mnie osobiście jest to bardzo ważne. Zachęcam do odwiedzenia jej strony i portfolio aby zobaczyć jakie cuda tworzy.

Monika bardzo Ci dziękuje. Było bosko, wiesz o tym.;-)

Joanno, bardzo dziękuję za tę przepiękną rekomendacje, sesja z Toba to byla cudowna przygoda ❤ to ja dziękuję, bylo wspaniale 😊

0 0 votes
Article Rating
Portfolio, Portretowe
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x