Sesja dla zakochanych w Pałacu w Jabłonnej I Fotografia Portretowa

zdjecia slubne w plenerze, slub cywilny w warszawa, fotograf monika kaczmarczyk, zdjecia wyjatkowe

Sesja ślubna w Pałacu Poniatowskich w Jabłonnie koło Warszawy

Romantyczny ślub w pałacu w Jabłonnie to doskonałe miejsce z magicznym klimatem z XV wieku. Latem – otaczające pałac ogrody tworzą niezwykłą scenerię by zaplanować ślub cywilny w plenerze, a zimą w pałacowych komnatach. Wnętrza są przyjemnie urządzone, znajduje się tu sala przeznaczona do ceremonii ślubnych oraz sala balowa. Do dyspozycji Państwa Młodych jest również oranżeria, w której można uzupełnić sesje zdjęciowe o dodatkowe ciekawe kadry. Magda i Bartek wybrali właśnie Pałac Poniatowskich na sesje ślubną – ciekawe dlaczego?

piekne zdjecia slubne, slub, sukienka slubna, slub cywilny w warszawa, fotograf monika kaczmarczyk, zdjecia wyjatkowe, jablonna, warszawa

Pomysł na ślub cywilny w Pałacu blisko Warszawy

Ślub cywilny i sesja ślubna w Pałacowych klimatach tak blisko Warszawy to super pomysł z którego warto skorzystać. Ja i moja artystyczna dusza uwielbia takie miejsca, zatem nie zwlekaj, by zarezerwować termin na swoje wymarzone zdjęcia ślubne i napisz do mnie.  Magda i Bartek po sesji ślubnej nie kryli zadowolenia mówiąc: „jest tu magiczny klimat i czuć wzniosłość chwili – tu jest pięknie !!! i to wszystko mamy na zdjęciach BOSKO…”. 

To fakt! – światło delikatnie wpada przez okienka, rozpraszając swoim blaskiem Parę Młodą. Stylizowane meble i dodatki dodają szyku i podkreślają romantyczny charakter tego miejsca. To sesja które zdecydowanie różni się od sesji w urzędzie stanu cywilnego, a mając do dyspozycji wnętrza pałacu na pewno zatrzymasz się w czasie.  Zapraszam – przekonaj się sama ❤

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przebiega ceremonia ślubu cywilnego przeczytaj niżej……..

Przebieg ceremonii ślubnej w 3 krokach – Ślub Cywilny - Warszawa

Dostaję od Was pytania dotyczące tego jak wygląda przebieg ceremonii ślubnej, a ponieważ Ślub Cywilny to ważne wydarzenie trwające od 15 do 30 minut, to warto być dobrze przygotowanym, by zaoszczędzić sobie stresu.
Z myślą o Was przygotowałam mini poradnik. 

  1. Najlepiej 30 minut przed ślubem przybądźcie na miejsce, by urzędnik mógł spokojnie sprawdzić dokumenty i potwierdzić tożsamość (pamiętajcie, by świadkowie nie zapomnieli dowodów osobistych). Po sprawdzeniu dokumentów urzędnik zaprasza na miejsce uroczystości.
  2. Urzędnik wygłasza krótką przemowę, po której następuje przysięga, czas na założenie obrączek, oraz podpisanie dokumentów potwierdzających zawarcie związku małżeńskiego.
  3. Życzenia – to czas na przyjęcie życzeń

Gratulacje już jesteście po ślubie – Wszystkiego najlepszego!

Wiesz już jak wygląda ceremonia ślubu cywilnego, czy warto uzupełnić ją o uroczystą muzykę? Przeczytaj dalej…

Jaką muzykę wybrać na ślub cywilny i czy warto?

Muzyka jest świetnym uzupełnieniem ślubu cywilnego, ponieważ sprawia, że atmosfera robi się jeszcze bardziej uroczysta. Goście oczekujący na parę młodą mogą w miłych tonach muzyki przyjemnie nastrajać się do tego wyniosłego momentu.

Choć sam ślub cywilny trwa zazwyczaj nie dłużej niż 30 minut, to warto zaplanować oprawę muzyczną nie tylko na wejście pary młodej, ale również podczas podpisywania przez młodych dokumentów i składania życzeń przez gości. W zależności od urzędu stanu cywilnego, można zamówić oprawę muzyczną / oprawę wokalną i wybrać utwór wedle swoich upodobań, lub też przygotować wcześniej muzykę i puścić z pendrive.

Do najczęściej wybieranego utworu na wejście młodych jest marsz weselny, a na wyjście piosenka Alleluja. Piosenki i utwory odtwarzane są zazwyczaj przez artystów na fortepianie, skrzypcach czy saksofonie. Osobiście znam też bardziej oryginalne pomysły, gdzie utwór był grany na harfie czy śpiewany przez chór gospel i było magicznie!

Już wiesz jak wygląda ceremonia ślubu i czy warto zaplanować muzykę
to teraz podpowiem ile kosztuje ślub cywilny?  przeczytaj niżej…..

Twoje wspomnienia zasługują na najlepszą oprawę. Moje albumy są wykonane z wysokiej klasy okładek i materiałów o różnej fakturze: płótna, welury, eko-skóry, w różnych kolorach. Ekskluzywne okienko z Waszym zdjęciem, zaprasza do otwarcia albumu.  Zaokrąglone rogi – wygodne w przechowanie albumu. Sztywne grube karty i druk zdjęć na eleganckim jedwabnym papierze.

Zapytaj o wzornik materiałów i album pokazowy i umów się na spotkanie – KONTAKT

album slubny na zdjecia ślubne elegancka oprawa, ujecia pelne emocji

Zobacz inne sesje fotograficzne publikowane na moim BLOGU. Masz pytania zapraszam do kontaktu: napisz do mnie.

Ile kosztuje ślub cywilny?

W przypadku ślubu cywilnego w urzędzie ponosisz tylko opłatę skarbową za wydanie aktu małżeństwa i jest to 84 PLN. Natomiast planując ślub cywilny w plenerze trzeba jeszcze do wspomnianej opłaty skarbowej doliczyć dodatkową opłatę 1.000 PLN za udzielenie ślubu po za urzędem. W zależności od miejsca uroczystości warto wziąć pod uwagę koszty: wynajęcia sali, dekoracje, oprawę muzyczną/wokalną, fotografa czy szampana.

Jeśli nie masz jeszcze fotografa na swój ślub cywilny zajrzyj tu: OFERTA ŚLUBNA i zobacz co mogę dla Ciebie zrobić

Dziękuję za pomoc w realizacji sesji współtwórcom: Weddypolska
Magda&Bartek
Suknia| Atelier White Angel Exclusive
Kwiaty| Naturalna Pracownia
Miejsce | Pałac w Jabłonnej

0 0 votes
Article Rating
Portfolio, Rodzinne
SHARE POST
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x