Magiczna FOTOGRAFIA

ciążowa - dziecięca - portretowa

Monika Kaczmarczyk

Sesje ciążowe, dziecięce, portretowe - Fotograf portretowy Warszawa

oferta

portfolio

kontakt

Jak wygląda współpraca ?

KONCEPCJA sesji

Wysyłasz e-mail o chęci współpracy. Ustalamy koncepcję sesji - styl, ubranie oraz wyznaczamy termin oraz miejsce sesji.

Dzień SESJi

Spotykamy się w umówionym miejscu. Pozuję Cię tak byś wyszła najkorzystniej i czuła się zrelaksowana. Dokonujesz zapłaty za sesję.

eFEKT kOŃCOWY

Do 7 dni przesyłam Ci galerię on-line, w której wybierasz ulubione ujęcia. ciągu 14 dni od dokonania wyboru, przesyłam gotowe autorsko przygotowane pliki - prawda że szybko?

Wrażenia po sesjach ❤

reportaz z chrztu w kościele św. Anny w Warszawie

google

Przeczytaj więcej tu: Opinie klientów

Dlaczego warto ze mną pracować?

  1. Jestem ekspertem i praktykiem w fotografii portretowej i plenerowej, dzięki czemu dokładnie wiem, jak stworzyć zdjęcie o którym marzysz i jednocześnie, by zapisany obraz na długo pozostał w pamięci.
  2. Świetnie ustawiam Cię do zdjęcia, tak byś wyszła najlepiej i najkorzystniej oraz byś czuła się swobodnie i zrelaksowana, bo nie musisz pozować sama.
  3. Harmonijnie tworzę Twoją historię, wydobywając najpiękniejsze momenty sesji, emocje, światło, kompozycję.
  4. Pomagam w doborze stylizacji, makijażu, koncepcji sesji, odpowiadam na każde pytanie, a na koniec sama wybierasz ulubione ujęcia.
  5. Stale podnoszę kompetencję biorąc udział w szkoleniach fotograficznych, jak również poszerzam wiedzę w zakresie komunikacji, uwalniania blokad np: przed pozowaniem, by jeszcze lepiej wspierać kobiety podczas sesji zdjęciowej.
  6. Jestem otwarta na realizację pomysłów, by ukazać artystyczny wyraz, naturalność, magię światła.

7.  Wyróżniają mnie w międzynarodowych magazynach fotograficznych, za wyjątkowo artystyczne ujęcia, co jest potwierdzeniem, że świetnie wykorzystuję swoją wiedzę, by tworzyć magiczne zdjęcia. Zobacz: NAGRODY

Jeśli moja osoba oraz styl moich zdjęć jest dla Ciebie interesujący oraz czujesz, że będę właściwym fotografem dla Ciebie, aby stworzyć wymarzone zdjęcia, to zapraszam do współpracy. 

Ostatnio na Blogu

Pracuj ze mną już dziś

Cześć, Jestem Monika

i jestem fotografem kochającym piękno, zdjęcia. Uważnie wsłucham się w Twoje potrzeby i stworze, zdjęcia o których nie zapomnisz na długo. Pracując ze mną jesteś w najlepszych profesjonalnych fotograficznych rękach w Warszawie. Poczuj komfort i bezpieczeństwo na sesji już teraz.

Poznaj mnie bliżej i dowiedzieć się więcej tu:  O MNIE